Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
kde koupit

Caya Gel - Antikoncepční gel na přírodní bázi

Caya Gel působí tak, že snižuje pohyblivost spermií. Před pohlavním stykem naneste malé množství gelu na silikonovou membránu a na okrajový lem pesaru Caya. Hodnota pH gelu je kyselá a tak vytváří uvnitř pochvy nevhodné prostředí pro spermie. Zároveň má gel pozitivní vliv na vaginální flóru.

Složení gelu Caya:

Balení obsahuje: CAYA GEL 60g + vaginální aplikátor.

Vaginální aplikátor se používá jako volitelná pomůcka, pokud je třeba zavést další gel na již zavedenou diafragmu v případě opakovaného pohlavního styku.

Spolu s antikoncepčím gelem Caya diafragma poskytuje trojitou antikoncepční ochranu.

  1. Silikonová membrána působí jako mechanická bariéra bezprostředně před ústím děložního čípku. Pevný lem pesaru Caya bezpečně zakrývá ústí děložního čípku.
  2. Antikoncepční gel Caya obsahuje kromě jiných složek i celulózu, která působí jako další mechanická zábrana bezprostředně před ústím děložního čípku.
  3. Gel Caya má kyselé pH s hodnotou 3,8, které deaktivuje spermie. Tato hodnota pH má zároveň pozitivní vliv na vaginální flóru a nabízí ochranu před vaginálními infekcemi.